Офіційна заява забудовника від 18.10.2018 р.

Шановні інвестори ЖК «Сяйво-2» та всі охочі стати нашими партнерами!

Повідомляємо, що власники будівельної компанії «Ін-Білд» попередили спробу втручання до штатної роботи забудовника ЖК «Сяйво-2».

12 жовтня сумнозвісний забудовник Пєший прибув до об’єкту з метою проникнення на територію та заяви своїх прав на будівництво. 

Співвласник 7 незданих житлових комплексів і фігурант численних будівельних скандалів намагався довести законність забаганок на підставі того, що є власником однієї з ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК «Сяйво-2». На підмогу Пєший взяв так званих «тітушок», які також претендували на проникнення до будівельного майданчика, об’єкту підвищеної небезпеки.

Коли представники компанії «Ін-Білд» на законних підставах перешкодили проникненню на об’єкт, Пєший викликав наряд поліції. Поліцейські не винайшли в діях забудовника «Сяйва-2» порушень законодавства або невиконання судових рішень.

Нагадаємо, компанія «Ін-Білд» подала позивні заяви до суду за фактами порушення Пєшим своїх зобов’язань.

На сьогодні за договором, укладеним між компанією «Ін-Білд» та Пєшим, останній має лише зобов’язання перед забудовником «Сяйво-2». Зі свого боку, «Ін-Білд» виконала всі зобов’язання перед Пєшим, про що свідчать відповідні документи.

Компанія працює в штатному режимі та вирішує питання виключно в правовому полі. Ми гарантуємо виконання всіх зобов’язань перед інвесторами ЖК «Сяйво-2».

Звертаємо увагу, що компанія «Ін-Білд» працює на ринку нерухомості Ірпеня з 2010 року. Ми здали в експлуатацію 6 житлових комплексів і котеджне містечко. Маємо репутацію надійного забудовника та партнера для інвесторів. Нам довірили свої кошти власники 1320 квартир, і ми виконали всі зобов’язання.

З повагою,
компанія «Ін-Білд»

Ваше питання щодо цієї новини:

Ім'я(*)
Введіть, будь ласка, Ваше Ім'я

E-mail(*)
Невірний e-mail

Ваше повідомлення
Неверный ввод

Введіть код з картинки(*)
Введіть код з картинки
Неверный ввод

 • Головний відділ продажу
 • м. Ірпінь, вул. Університетська 2-Е
 • Відділ продажу ЖК «Сяйво 2»
 • м. Ірпінь, вул. Університетська 1-Б
 • (біля будівництва ЖК «Сяйво 2»)
 • e-mail: inbuild.office@gmail.com
 • Телефонуйте нам за номерами:
 • (067) 489-5-789,
  (044) 337-2-177
 • БУДНІ: 09:00 – 19:00
  СУБОТА: 10:00 – 18:00
  НЕДІЛЯ: 11:00 – 17:00