Запитували? Відповідаємо!

Добрий вечір шановні Інвестори та ті, хто планує ними стати. Відповідаємо на отриманні запитання від мешканців ЖК «СЯЙВО-1». 

СЯЙВО-1

 1. Ліфти.

Ліфти працюють. Поки не працювала з жовтня місяця служба державної реестраціі ліфтів, хтось із мешканців викликав інспекцію для не зрозумілої перевірки. Ліфти було відключено до повного узгодження всіх документів.

 1. Ремонт під'їздів та прибудинкової території.

Ремонтні та будівельні роботи розпочнуться коли на вулиці буде стабільний плюс. Після закінчення ремонтних та будівельних робіт, усунення наступних пошкоджень та забруднень буде проводитись керуючою організацією за ваші внески.

 1. Оформлення по квартирних особових рахунків на газ.

Рахунки оформлені, передані керуючої організації.

 1. Оформлення по квартирних особових рахунків на воду / каналізацію.

Пломбування по квартирних лічильників і загальних лічильників керуючої організації в насосних приміщеннях буде проводитись 10 березня, після цього будуть оформлятись окремі особисті рахунки.

 1. Оформлення по квартирних особових рахунків на електропостачання.

Проект по встановленню РП/ТП і будівництво траси 10 кВ підписаний, рішення по проекту отримано - затримки були пов'язані в основному з цим. Обленерго обіцяє приступити до наповнення РП/ТП та прокладання траси кабелів в кінці березня. Самостійно забудовник цього робити не може. 

Якщо Обленерго буде затримувати встановлення, прибудинкова територія у зв'язку із постійними збуреннями мешканців буде побудована забудовником. Подальший ремонт після встановлення РП/ТП буде виконуватись керуючою організацією за ваші внески.

 1. Супермаркет.

Зі слів орендаря, ремонтні роботи розпочнуться в квітні місяці. 

 1. Керуюча компанія.

Будинок повністю переданий на обслуговування керуючій організації, не підписані акти тільки по ВРП, ремонту в місцях громадського користування та прибудинкової території. Робота ліфтів, вивезення сміття, освітлення, прибирання, квартплата - до забудовника не має жодного відношення. Забудовник оплату з власників квартир не брав. До листопада місяця обслуговування будинку виконувалось власними коштами забудовника.
Є незадоволені люди, які жодного разу не були на зборах, пишуть злісні коментарі до забудовника, не спитавши спочатку у керуючої організації що до чого. 

 1. Оплата електроенергії.

На даний час оплата проводиться за загальним лічильником який оформлений на забудовника, власники квартир користуючись електроенергією підтверджують те, що вони зобов'язуються компенсувати використану електроенергію згідно по квартирних лічильників.

Повідомлення від керуючої організації – 2-3 березня боржники перед керуючою організацією будуть відключатися від електропостачання в індивідуальному порядку.

Зі свого боку хочемо попередити, що тимчасове енергопостачання може бути вимкнено Обленерго до повного погашення заборгованості. 

 1. Інші питання.

До нас надходить інформація, що мешканці жаліються на дах, криві стіни, погане утеплення. Якщо у вас є проблема, ви маєте можливість написати письмову заяву до забудовника для того, щоб забудовник про неї дізнався та займався її усуненням або зробив компенсацію. Написавши відгук у соціальній мережі стіни від цього не стануть рівніші, та тепліші.

Письмові заяви які надходили до забудовника всі оброблені.

Просимо вас не забувати, що це новий будинок.

Дякуємо за розуміння.

З першим днем весни!

ІН-БІЛД – будуємо для ВАС!

Ваше питання щодо цієї новини:

Ім'я(*)
Введіть, будь ласка, Ваше Ім'я

E-mail(*)
Невірний e-mail

Ваше повідомлення
Неверный ввод

Введіть код з картинки(*)
Введіть код з картинки
Неверный ввод

 • Головний відділ продажу
 • м. Ірпінь, вул. Університетська 2-Е
 • Відділ продажу ЖК «Сяйво 2»
 • м. Ірпінь, вул. Університетська 1-Б
 • (біля будівництва ЖК «Сяйво 2»)
 • e-mail: inbuild.office@gmail.com
 • Телефонуйте нам за номерами:
 • (067) 489-5-789,
  (044) 337-2-177
 • БУДНІ: 09:00 – 19:00
  СУБОТА: 10:00 – 18:00
  НЕДІЛЯ: 11:00 – 17:00