Запитували? Відповідаємо!

Доброго дня шановні Інвестори та ті, хто планує ними стати. Нам дуже приємно, що наше нововведення на сайті не залишилось непомітним. Відповідаємо на Ваші запитання.

ЖК СЯЙВО-1

– Добрый день, в отделе продаж сказали, что скоро будут квитанции по оплате электричества, можете дать более подробную информацию?

 Доброго дня. З 1 листопада починає працювати Керуюча компанія. Протягом двох тижнів Ви почнете отримувати квитанції за жовтень (з моменту встановлення лічильників).

 

– Здравствуйте, подскажите, когда же уже лифты будут нормально работать?

Добрий день. Робота ліфтів залежить від багатьох факторів.На даному етапі ще йде їх налагодження. Також існують перебої в електромережі – недостатньо потужності. На роботу ліфтів також впливає людський фактор: забруднення напрямних та перенавантаження.

 

– Застройщик, так когда наконец-то будет трансформаторная будка?

Добрий день. Все що залежало від нашої компанії – ми зробили, підготували до підключення, оплатили та підписали всі необхідні документи. Зараз все залежить від Обленерго.

 

– Добрый день, планируется пуска газа, а где газовые счетчики (вторая очередь)?

 Добрий день. В першій черзі також люди обурювались, що нічого не готово, але за три дні все було зроблено. Не хвилюйтесь.

 

– Когда будет готова преддомовая территория?

Добрий день. Прибудинкова територія буде готова тоді, коли Обленерго проведе всі кабелі під землею до РП/ТП та від ТП до будинку. Ці роботи можуть виконувати лише підрядні організації Обленерго.

 

ЖК СЯЙВО-2

– Здравствуйте, уважаемый застройщик! Почему было принято решение поменять панорамные окна на обычные. На макете ,кажется, в каждой квартире были по одному. И можно ли делать перепланировку в квартире, если она в рассрочку?

Добрий день. Остаточне рішення по фасаду та вікнам було прийнято протягом першого місяця від початку будівництва, на етапі закладки фундаменту. Актуальний фасад та скління можна побачити на сторінці проекту СЯЙВО-2. Що стосується перепланування квартири, то його робити не можна до пуску газу.

 

– когда возобновится кладка по дому 1-В

Добрий день. Цегляна кладка по дому 1-В наразі ведеться на 12 та 13 поверхах.

 

Дякуємо за Ваші запитання!

ІН-БІЛД – будуємо для Вас!

 

 

 

Ваше питання щодо цієї новини:

Ім'я(*)
Введіть, будь ласка, Ваше Ім'я

E-mail(*)
Невірний e-mail

Ваше повідомлення
Неверный ввод

Введіть код з картинки(*)
Введіть код з картинки
Неверный ввод

 • Головний відділ продажу
 • м. Ірпінь, вул. Університетська 2-Е
 • Відділ продажу ЖК «Сяйво 2»
 • м. Ірпінь, вул. Університетська 1-Б
 • (біля будівництва ЖК «Сяйво 2»)
 • e-mail: inbuild.office@gmail.com
 • Телефонуйте нам за номерами:
 • (067) 489-5-789,
  (044) 337-2-177
 • БУДНІ: 09:00 – 19:00
  СУБОТА: 10:00 – 18:00
  НЕДІЛЯ: 11:00 – 17:00